17.06.2019

Zapraszamy do wypełnienia porajdowej ankiety:  http://mazurskietropy.pl/index.php/ankieta/

14.06.2019

Na stronie zamieściliśmy:

9.06.2019

Drodzy zawodnicy. Bardzo dziękujemy Wam za udział w VII edycji Mazurskich Tropów. 

Wczoraj wszystkie 64 lampiony opuściły już bagna, górki, brzegi jezior, granice kultur i dostrzegalnię, natomiast my z radością publikujemy WYNIKI WSTĘPNE. Na wasze uwagi czekamy do końca środy 12.06. pod adresem organizator@tropy.net. 

1.06.2019

Prezentujemy Komunikat Techniczny (m.in. parametry tras) – zapraszamy do lektury

20.05.2019

Zamówienia na koszulki przedłużamy do piątku 24.05.

19.05.2019

Spieszymy donieść, że część zawodników wyjedzie z tegorocznej edycji Mazurskich Tropów z książką pod pachą. I to książką nie byle jaką, bo pozycją bardzo “w temacie” !

“Odetchnij od miasta. Warmia i Mazury” to propozycja dla tych, którzy chcą wiedzieć gdzie dobrze zjeść i kupić lokalne przetwory. Jakich atrakcji kulturalnych lub sportowych nie przegapić. A przede wszystkim – co przeżyć, by poczuć niepowtarzalny klimat Warmii i Mazur.

Praktyczne informacje dotyczące zakwaterowania, dojazdu lub lokalnych atrakcji, autorka Aleksandra Klonowska-Szałek przeplata inspirującymi rozmowami z gospodarzami mazurskich i warmińskich domów. To w końcu ich charakter i osobowość, na równi z pięknem okolicy i klimatem domu, decydują o uroku danego miejsca. W przewodniku przeczytać można o miejscowych, chcących dzielić się miłością do rodzinnych stron oraz o uciekinierach z wielkich miast, którzy znaleźli tu swoje miejsce na ziemi.

My po zapoznaniu się z książką możemy powiedzieć tylko jedno – polecamy!

17.05.2019

UWAGA, parę ogłoszeń:

  1. Tylko do poniedziałku 20.05. zbieramy zapisy na koszulki. Tzn. do poniedziałku ok. południa powinniśmy mieć wpłatę za koszulkę zaksięgowaną na koncie.
  2. Ponieważ część z Was nie śpi w bazie rajdu i dopytuje o możliwości noclegu w okolicznych agroturystykach, zapraszamy do zapoznania się z taką oto listą pensjonatów gospodarstw oferujących noclegi.
  3. Zapraszamy do wysyłania swoich zapytań i ogłoszeń o wolnych miejscach w aucie na dojazd na rajd. Będziemy je publikować na stronie w zakładce Transport.

6.05.2019

A oto parę zdjęć z majowego rekonesansu. Urozmaicona rzeźba, piękne trasy i mnóstwo zwierzyny w lasach!

14.04.2019

Przedstawiamy tegoroczne koszulki rajdowe. Tym razem proponujemy Wam koszulki techniczne firmy CRAFT, będącej jednym z najlepszych producentów odzieży sportowej na polskim rynku.

Rozmiarówka dostępna na stronie OPŁATY (na dole).

UWAGA: zapisy na koszulki zbieramy tylko do 17 maja (do tego dnia należy dokonać opłaty).

11.04.2019

Zapisy ruszą 15 kwietnia. Bądźcie cierpliwi.

25.01.2019 Baza Rajdu Mazurskie Tropy w 2019 r.

Bazą Mazurskich Tropów w 2019 r. będzie Dobre Miasto – piękne warmińskie miasteczko położone nad Łyną (25 km na północ od Olsztyna) :).

A poniżej możecie spojrzeć na zdjęcia z zimowego rekonesansu: