14.06.2018 Zdjęcia, relacje, wyniki ostateczne

Witajcie,

W zakładce WYNIKI są już wyniki ostateczne. Pod poniższymi linkami zamieściliśmy galerię zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/8nwNXZhW2W5xEuDT9

https://www.facebook.com/pg/MazurskieTropy/photos/?tab=album&album_id=1003162219843998 

a oprócz tego polecamy Wam:

1) lekturę:

a) relacji Renaty Łaskiej z trasy TP50 o wszystko, a w każdym razie wiele, mówiącym tytule: “A bagno na to: No pasarán!”

https://kinio1001.blogspot.com/…/a-bagno-na-to-no-pasaran.h…

b) relacji Piotra Kołodzieja z trasy TR50 o niepozostawiającym wątpliwości tytule: “Mazurskie Tropy – rajd na orientację – debiut!”

http://seawolf688.bikestats.pl/

2) kino obyczajowe z elementami survivalu, czyli tracki zawodników z trasy TR130,

http://3drerun.worldofo.com/2d/index.php…

3) pełnokrwisty thriller z wieloma zwrotami akcji, czyli tracki zawodników z trasy TP50

http://3drerun.worldofo.com/2d/index.php…

Miłego wieczoru 

 

10.06.2018 Wyniki wstępne

Drodzy zawodnicy, bardzo dziękujemy Wam za udział w Rajdzie. 

Zamieszczamy WYNIKI WSTĘPNE. Na Wasze uwagi, sprzeciwy i wnioski racjonalizatorskie czekamy do środy (do końca dnia) 13 czerwca.

W najbliższych dniach zamieścimy zdjęcia z Rajdu. Jeśli robiliście zdjęcia, nakręciliście film lub popełniliście/popełnicie relację z Rajdu, to nie krępujcie się podzielić z nami oraz pozostałymi uczestnikami Rajdu efektami Waszej działalności. Wszelkie tracki i informacje o spalonych kaloriach również będą mile widziane :). 

08.06.2018 Zapisy zakończone

Zapisy elektroniczne na rajd zostały zakończone. W przypadku chęci uczestniczenia w imprezie prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorem. 

 

01.06.2018 Komunikat techniczny

Prezentujemy KOMUNIKAT TECHNICZNY.

Miłej lektury:). 

 

27.05.2018 Tańsze wpisowe i koszulki

Drodzy zawodnicy,

nieśmiało przypominamy, że od piątku 1 czerwca wzrastają opłaty startowe na wszystkich trasach. Dlatego jeśli chcecie zaoszczędzić parę złotych zapraszamy do rejestracji oraz dokonania przelewu do końca maja. 

Dodatkowo przypominamy, że 31 maja rano zamawiamy koszulki. Oznacza to, że do tego dnia musimy mieć zaksięgowaną na koncie wpłatę za koszulkę (30 zł) lub informację od Was, że wykonaliście przelew. Niestety ze względu na wymogi drukarni, po tym terminie, dodatkowe zamówienia koszulek nie zostaną przyjęte.

10.05.2018 Co tam w terenie

W ostatnich dniach sprawdzaliśmy warunki w terenie i donosimy – kleszczy brak, komarów brak, za to przyroda rozwinięta w pełni. Tak więc, jeśli nadal nie macie pomysłu co zrobić ze sobą 9 czerwca, to zapraszamy na piękną Warmię i Mazury!

13.04.2018  Koszulki rajdowe

W tym roku, tak jak i na poprzednich edycjach, można będzie zaopatrzyć się w koszulkę rajdową. Wystarczy zaznaczyć odpowiednie miejsce w formularzu zgłoszeń, a opłatę startową powiększyć o koszt koszulki, czyli 30 zł. Przedstawiamy Wam tegoroczne modele koszulek wraz z rozmiarówką (rozmiarówka damska jest zaniżona – trzeba brać o 1-2 rozmiary większą).

Zdjęcie użytkownika Mazurskie Tropy.
Zdjęcie użytkownika Mazurskie Tropy.
11.04.2018 Rozpoczynamy zapisy!

Wiosna w pełni, zatem rozpoczynamy zapisy na rajd Mazurskie Tropy 2018! Zapraszamy do rejestracji:)

Zapisy

4.04.2018 Patroni Medialni

Miło nam poinformować, że w tym roku nasz rajd został objęty patronatem przez Meloradionapieraj.plbikeBoardOutdoor MagazynGazeta OlsztyńskaNasz MazurBikePress.pl. Dziękujemy naszym patronom, zaś Was już teraz zapraszamy do czytania i nasłuchiwania informacji o tegorocznej edycji !

Szczególnie, że już lada dzień ruszamy z zapisami 

3.04.2018 Wsparcie firmy Goggle

Dobry nius na “prawie początek” tygodnia. Dzięki naszemu stałemu partnerowi sprzętowemu – firmie Goggle PAE – okulary dla aktywnych, kilkunastu uczestników Rajdu otrzyma sportowe okulary przeciwsłoneczne. Polecamy zarówno okulary jak i stronę producenta: gogglepae.com.

 Goggle PAE – okulary dla aktywnych – dziękujemy!

23.03.2018 Wsparcie sklepu rowerowego PLUS

Jak co roku, Mazurskie Tropy zostaną wsparte przez PLUS Sklep Rowerowy SCOTT. Możecie zatem liczyć na rowerowe niespodzianki na zakończeniu Rajdu. A gdybyście chcieli, dla przykładu, ruszyć w las nowym SCOTT’em, polecamy wizytę w sklepie stacjonarnym (ul. Zamiany 12 w Warszawie) lub internetowym (http://sklep.rowery.com.pl/). 
Jest w czym wybierać .

07.03.2018 Nowa baza Mazurskich Topów 2018 !

Jako, że wiosna tuż tuż, czas ogłosić gdzie będzie baza tegorocznych Tropów. Jeśli ktoś chciałby w tym momencie zakrzyknąć, że przecież to już ogłaszaliśmy, miałby całkowitą rację. Jednak trochę się pozmieniało i z tzw. przyczyn niezależnych musieliśmy zmienić lokalizację imprezy.

9 czerwca 2018 r. widzimy się w Barczewie (około 15 km na północny wschód od Olsztyna), w którym zagościliśmy przy okazji pierwszej edycji w 2013 r. Ci, którzy byli z nami pięć lat temu niech się nie obawiają – trasy będą przebiegać w innym niż poprzednio terenie, a punkty postawimy w nowych, często zaskakujących miejscach.:)

Z plusów nowej miejscówki możemy wymienić dogodny dojazd dla niezmotoryzowanych – do Barczewa dojeżdża bowiem PKP (i PKS zresztą też).

01.01.2018 Znamy już bazę Mazurskich Topów 2018 !

Panie i Panowie!

Bazą tegorocznej, szóstej edycji Mazurskich Tropów będzie JEDWABNO położone w powiecie szczycieńskim, a dokładnie Zespół Szkół w Jedwabnie (ul. Polna 1, 12-122 Jedwabno).
Na trasach możecie się spodziewać tego co zawsze, oprócz – mamy nadzieję – komarów .

Zapraszamy!