Jeśli macie wolne miejsca w aucie lub szukacie transportu, to zachęcamy do przesyłania nam tej informacji na adres organizator@tropy.net. Wasze ogłoszenia będziemy wklejać w tym miejscu.

—————————————————————————————-

Cześć. Będę jechał z Warszawy w piątek wieczorem wyjazd z Bielan ok. 21.30. Mam 3 miejsca wolne. Tel. 665 030 885. Olaf Kacprzycki


Cześć,
 dwie osoby szukają podwózki z Warszawy w sobotę rano lub w niedz wieczorem 🙂
tel. 665114205

Witam,

szukam transportu w piątek z Olsztyna (PKP Główny) o 22:00 oraz w drugą stronę w niedzielę rano 🙂
Paweł

———————————————————————————————————-

Cześć.  Będę jechał z Warszawy w piątek wieczorem lub ewentualnie rano w sobotę.  Mam 3 miejsca wolne. Tel. 606 875 456. Powrót niedziela rano. Andrzej Nowak 

 

——————————————————————————-

Dzień dobry,
Z tej strony Daniel Stanowski. Piszę, ponieważ wybieram się z Częstochowy na Tropy i mam wolne miejsca w samochodzie. Wyjazd z Częstochowy w piątek ok 18 (przez obwodnicę Łodzi), powrót, w zależności od samopoczucia kierowcy i pasażerów albo jeszcze w sobotę wieczorem albo w niedzielę rano.
Z racji tego, że ogłoszenie jest też wystawione na bla bla carze, rezerwacje tylko na maila albo przez facebooka.

————————————————————————–

 

Dojazd komunikacją publiczną:

Podstawa to dostać się do Olsztyna. Stąd do Barczewa jest już rzut beretem, można dojechać PKS (20 min), pociągiem (13 min) lub rowerem.

Pociągi Olsztyn – Barczewo w dniu 8.06. po południu odjeżdżają o 16.37, 18.38, , 20.45.

PKS z Olsztyna w dniu 8.06 kursują często,kilka razy na godzinę, ostatni PKS odjeżdża o 21.30 ( http://www.e-podroznik.pl/)